ÖVRIGT / Diverse / Tidningsställ 9614024
*
nr 961 4024
Tidningsställ
2 st. betsad furu, 1950/60-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:09:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 20:30:59
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad furu tidningsställ
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:52
-
6238 Bricka
Alessi. Diameter: 48 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:42
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:21
-
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:46
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:07
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:38
*
Tidningsställ
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4024
Tidningsställ
2 st. betsad furu, 1950/60-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 20:30:59 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad furu tidningsställ
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:52 -
6238 Bricka
Alessi. Diameter: 48 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:42 -
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:21
-
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:46 -
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:07 -
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:38